Konsultacje

bok@zdrowediety.pl

+48 501 816 331

Zadzwoń
Program fitness Herbalife24
Osiągnij swoje cele związane z fitnessem i odżywianiem

Samantha Clayton, ekspert fitnessu, przedstawia praktyczny i elastyczny program fitness Herbalife24, który można wykonywać wszędzie o dowolnej porze. Zadzwoń po przyjaciół i ćwiczcie razem, korzystając z kolejnych serii video, aż osiągnięcie swój wymarzony poziom.

Program Active Body Fit pomoże Ci poprawić kondycję za sprawą ćwiczeń, które obejmują powtórzenia, stopniowy postęp i okresy odpoczynku. Aby uzyskać optymalne rezultaty, połącz realizację programu z odpowiednim planem odżywiania, które będzie wspomagać Twój organizm przed ćwiczeniami, w ich trakcie oraz po nich. Wykonywanie tych bezpiecznych i przyjemnych ćwiczeń w ramach zdrowego, aktywnego stylu życia pomoże Ci realizować program fitness i trzymać się jego założeń.

Co tydzień przedstawiamy trzy propozycje treningów, składające się z pięciu ćwiczeń; wszystkie opracowane w taki sposób, by utrzymać Twoje zaangażowanie na wysokim poziomie i umożliwiać postępy w poprawie kondycji. Możesz dostosować je do swoich potrzeb, wykonując wersje standardowe lub zmodyfikowane. W każdym tygodniu będziesz posuwać się naprzód, przechodząc przez program podstawowy, interwałowy i wytrzymałościowy, a na zakończenie każdego miesiąca możesz sprawdzić swój poziom fitness, wykonując ćwiczenia z cyklu „Wyzwanie”. Co najlepsze, możesz zacząć program w dowolnym momencie, ćwiczyć samodzielnie lub z przyjaciółmi, w domu lub gdziekolwiek chcesz. Zatem do dzieła – baw się dobrze!

 
 

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl