Herbalife24: Hydrate

Dostępność: duża ilość
Cena: 98,00 zł 98.00
ilość
dodaj do przechowalni

Zamówić możesz także przez telefon

Opis

 

Herbalife 24 - Hydrate to bezkaloryczny napój, ułatwiający spożywanie zalecanej dziennej dawki płynów. Napój ułatwia również zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na witaminę C pomagającej zmniejszać zmęczenie.


zawartość: 20 x 5,3g
smak: pomarańczowy


Znaczenie nawodnienia w sporcie

 • Pocenie się pomaga schłodzić organizm
  Pocenie się usuwa nadmiar ciepła wytworzonegow trakcie ćwiczeń. Wraz z nim organizm traci wodę

  i elektrolity (głównie sód, ale także potas).

 • Różne osoby tracą różne ilości potu
  Zależy to także od czasu trwania i intensywności wysiłku, od ubrania i warunków panujących w otoczeniu.

 • Utrata zaledwie 2% wagi ciała wraz z potem może mieć znaczące konsekwencje
  Badania wykazały, że sportowcy, którzy poprzez pocenie się tracą 2% lub więcej wagi ciała (równowartość 1,4 kg u mężczyzny ważącego 70 kg), mogą doświadczać pogorszenia się wydajności fizycznej i umysłowej, zwłaszcza przy wysokich temperaturach powietrza.
 • Szczególnie ważne jest wypijanie odpowiedniej ilości płynów przed ćwiczeniami oraz w ich trakcie.
  Im dłużej i intensywniej ćwiczysz, tym ważniejsze staje się picie płynów zawierających węglowodany i elektrolity, które w określonych warunkach mogą przynieść więcej korzyści niż sama woda.
 • Spożycie płynów zmienia się wraz z intensywnością ćwiczeń
  • Generalnie, przy ćwiczeniach o niskiej-umiarkowanej intensywności trwających poniżej godziny, gdy mało się pocisz, dobrym wyborem chroniącym przed odwodnieniem będzie woda lub smakowe, bezkaloryczne napoje jak Herbalife 24 Hydrate. Warto pamiętać, że napoje smakowe skłaniają do spożywania większej ilości płynów.
  • Przy treningach o umiarkowanej-wysokiej intensywności trwających ponad godzinę, postaraj się spożywać napoje sportowe, które zawierają węglowodany i pomagają uzupełnić elektrolity. W trakcie takich ćwiczeń pocisz się bardziej i tracisz paliwo.
  • Przy wyczerpującym, intensywnym i długotrwałym wysiłku, który mocno uszczupla zasoby paliwa (np. triathlon, całodniowe zawody, biegi przełajowe) spożycie napojów sportowych takich jak Herbalife 24 Prolong pomoże dostarczyć dodatkowego paliwa wraz z płynem i elektrolitami.

 

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl