Xtra Cal Herbalife
  • promocja

Xtra Cal Herbalife

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24-48 godzin

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Dlaczego nie widzę ceny?

Zamówić możesz także przez telefon

Opis

Xtra Cal – suplement diety zawierający 100% dawkę łatwo przyswajalnego wapnia – względem dziennego zapotrzebowania organizmu. Wapń jest niezbędnym minerałem do utrzymania zdrowych kości i zębów.

zawartość: 90 tabletek

Dostarczanie właściwej ilości wapnia do organizmu ma kluczowe znaczenie w profilaktyce układu kostnego i zębów. Zapotrzebowanie na wapń jest różne i zależy od wieku.

Jak stosować Herbalife

Przyjmując suplement X-tra Cal Herbalife zyskujesz pewność, że dostarczasz do organizmu właściwą dawkę wapnia. Dzienna dawka Xtra Cal dostarcza 850 mg wapnia, co odpowiada trzem szklankom mleka.

 
Podstawowe korzyści ze stosowania Herbalife Produkt Xtra Cal Herbalife suplement diety nie jest przeznaczony do leczenia żadnych chorób. Wspiera proces prawidłowego odżywiania w celu optymalizacji funkcjonowania organizmu.
 
 
do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Kluczowe korzyści

  • Wspomaga profilaktykę układu kostnego i zębów.
  • Dostarcza 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na wapń.
  • Zawiera witaminę D – niezbędną w procesie wchłaniania wapnia i prawidłowego działania mięśni oraz magnez wspomagający absorpcję minerału.
  • Zawiera dodatkowo miedź, mangan i cynk.

Sposób użycia

1 tabletka 3 razy dziennie wraz z posiłkiem. Popić co najmniej jedną szklanką wody. Codzienne stosowanie Xtra-Cal dostarczy Ci od 1000 do 2000 mg wapnia na dobę. Zalecane jest spożycie przynajmniej 800 mg wapnia dziennie.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl