Współpraca

Współpraca z Herbalife

Od 30 lat zmieniamy życie ludzi!

Mając 30 lat doświadczeń w rozwoju nauki o odżywianiu i kontroli wagi, Herbalife jest jedną z największych firm marketingu sieciowego na świecie. Naszą misją jest "zmienianie życia ludzi". Od 30 lat możliwość prowadzenia biznesu z Herbalife zmienia życie tysięcy ludzi - może zmienić również i twoje.

Jeżeli planujesz już swoją przyszłość, albo po prostu potrzebujesz trochę ekstra gotówki na bieżące wydatki możesz zacząć zmieniać swój styl życia jako Dystrybutor Herbalife. Niezależnie od Twojego dotychczasowego doświadczenia czy wiedzy otrzymasz dopasowane do Ciebie wsparcie na każdym kroku budowania Twojego biznesu.

W Herbalife wynagradzamy Twoje wysiłki. Uzyskujesz tyle, ile z siebie dajesz. Od nas otrzymasz wsparcie w postaci profesjonalnych narzędzi biznesu, szkoleń on-line dostępnych 24 godziny na dobę oraz szkoleń i pomocy ze strony członków Twojej nadrzędnej organizacji. Liczy się także Twój entuzjazm i determinacja. Wsparcie ze strony naszych międzynarodowych centrów sprzedaży, magazynów i realizacja zamówień potwierdzi, że stanowisz część miliardowego biznesu już od pierwszego dnia!

Czego możesz oczekiwać jako Niezależny Dystrybutor Herbalife?

 • Nieograniczonych możliwości zarobkowych.
 • Elastycznych godzin pracy; możesz traktować współpracę z Herbalife jako zajęcie dodatkowe
  lub pełnowymiarowe.
 • Możliwości pracy z domu.
 • Oraz okazji, by pomagać innym ludziom prowadzić zdrowszy, bardziej aktywny tryb życia.

 

Dlaczego Herbalife, dlaczego właśnie teraz

Wiodący na rynku plan kompensacyjny

Plan marketingowy HerbalifeHerbalife szczyci się lukratywnym planem kompensacyjnym, w ramach którego wypłacamy Niezależnym Dystrybutorom Herbalife do 73% dochodu ze sprzedaży produktów. Nasz plan jest uznawany za jeden z najlepszych w sektorze sprzedaży bezpośredniej.

ZOBACZ - Plan Marketingowy Herbalife

Niezależni Dystrybutorzy mogą otrzymywać zysk ze sprzedaży detalicznej i hurtowej oraz dochód w formie premii królewskiej i innych premii - możliwości zależa od ciebie!

Pozytywne efekty stosowania produktów oznaczają zadowolonych klientów. Składają oni regularne zamówienia, ponieważ stosowanie produktów przynosi im trwałą satysfakcję. Dla Niezależnych Dystrybutorów Herbalife oznacza to wyższe zyski.

Produkty oparte na odkryciach naukowych, służące zdrowiu klientów

Produkty HerbalifeHerbalife poświęca się tworzeniu innowacyjnych, zdrowych produktów we współpracy z wiodącymi naukowcami, tworzącymi naszą Radę Naukową ds. Odżywiania, oraz za sprawą wyników przełomowych badań prowadzonych w Laboratorium Odżywiania Molekularnego i Komórkowego im. Marka Hughes na Uniwersytecie Kalifornijskim.

 

Światowa firma z wizjonerskim działaniem wspierająca Twój biznes

Siedziba HerbalifeHerbalife rozwija się od ponad 30 lat i na pewno nie poprzestanie na dotychczasowych sukcesach! Wchodzimy na nowe rynki, pozyskujemy więcej Niezależnych Dystrybutorów do współpracy i nieustannie rozbudowujemy bazę klientów.

Firma ma doskonałe perspektywy dalszego rozwoju dzięki zarządowi, Niezależnym Dystrybutorom i pracownikom, działajacych razem dla dalszego szerzenia misji, wizji i wartości firmy. Misja Herbalife na rzecz zdrowego odżywiania, powodzenia finansowego i aktywnego stylu życia, pomaga milionom ludzi lepiej zadbać o zdrowie i zarabiać tyle, ile warta jest ich praca.

Herbalife jest notowana na prestiżowej Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz należy do stowarzyszeń firm żywieniowych i firm sprzedaży bezpośredniej z całego świata. Sponsoring wydarzeń sportowych sprawia, że marka jest powszechnie znana. Herbalife Realizuje zasady społecznej odpowiedzialności biznesu: w ramach 50 programów Casa Herbalife na sześciu kontynentach zapewniamy ubogim dzieciom jedzienie, schronienie i edukację.

Nasze programy szkoleniowe wspierają rozwój Twojego biznesu

Szkolenia wspierające rozwój twojego biznesu oraz materiały marketingowe i narzędzia, włącznie z wszechstronną stroną internetową dla Niezależnych Dystrybutorów. Szansa, by zostać kowalem własnego losu, dzieki nabyciu umiejętności, które pomogą ci prowadzić biznes przynoszący zyski. Proste programy biznesowe, które są stale rozwijane i udoskonalane. Wsparcie obejmujące najwyższe standardy etyki w biznesie, postępowania i odpowiedzialności, stosujące się do wszystkich Niezależnych Dystrybutorów Herbalife.

STS

Nasze sprawdzone i skuteczne szkolenia.

Success Training Seminars (STS)Możesz przyjść na takie spotkanie w regionie w którym mieszkasz (sprawdź terminy i miejsca- kalendarz poniżej). Możesz dowiedzieć się i nauczyć jak odnieść sukces ucząc się od ekspertów. Tu dowiesz się wszystkiego począwszy od szkoleń sprzedażowych jak i produktowych, aż do efektywnej rekrutacji.

HOM

Herbalife Opportunity Meetings (HOM)

Zaczynając biznes z Herbalife możesz skorzystać z podstawowych spotkań informacyjno-szkoleniowych.Są one prowadzone i organizowane przez Dystrybutorów, którzy mają już na swym koncie wiele sukcesów. Są to spotkania, które dają Ci możliwość zdobycia wstępnych informacji i podjęcia szybkiej decyzji o starcie w tym biznesie

Szkolenie Herbalife

Webinar - cykliczne szkolenia online

Z inicjatywy liderów Herbalife postanowiliśmy udostępnić dla zainteresowanych najlepszą wiedzę na temat produktów firmy Herbalife oraz możliwości współpracy dla osób, które są w trakcie podejmowania decyzji za pośrednictwem nowoczesnego rozwiązania technologicznego jakim jest WEBINAR. Jest to forma szkoleń online za pośrednictwem sieci internet.

Webinar to doskonałe narzędzie rozwoju własnego biznesu na skalę międzynarodową. Dzięki takim prezentacjom oraz stałym szkoleniom przy minimalnym własnym wkładzie w proces samoszkolenia możesz podnosić swoje kwalifikacje oraz skutecznie budować swoją międzynarodową sieć Dystrybutorów w ramach Twojej podległej organizacji.

HBN Herbalife

Oglądaj nasze programy w telewizyjnej sieci HBN

Herbalife Broadcast Network  oferuje niesamowity wybór programów szkoleniowych, które obejrzeć możesz w swoim komputerze. Wykorzystując najnowocześniejszą i najszybszą szerokopasmową technologię internetową HBN dostarcza programy, które szkolą, motywują oraz inspirują Ciebie i twoja organizację 24 godziny na dobę.

windows media player - download

HBN Herbalife - szkolenia

Aby oglądać HBN - kliknij i pobierz program Kliknij i oglądaj HBN

 

Co należy zrobić, aby zostać Dystrybutorem Herbalife?

Jak zostać Dystrybutorem HerbalifeNawiązanie współpracy z Herbalife International daje możliwość rozwinięcia własnego biznesu opartego na pracy w domu. Możesz w ten sposób dorobić do swojej pensji. Możesz traktować ten biznes jako podstawowe źródło dochodu. Niezależnie od Twoich motywów, przekonasz się, że można pracować efektywnie i komfortowo - a co najważniejsze - na własny rachunek.

Podstawowe korzyści ze współpracy z Herbalife

 • Nie musisz chodzić do biura, żeby pracować.
 • Możesz być swoim szefem i pracować w domu.
 • Możesz zaoszczędzić wiele czasu dla siebie i rodziny.

Rozpoczęcie biznesu

Rozpoczęcie biznesu z firmą nie wiąże się z ryzykiem i dużymi kosztami rozpoczęcia działalności. Herbalife nie wymaga specjalnego wykształcenia ani doświadczenia w biznesie. Musisz jedynie wykazać się ukończeniem 18-go roku życia i chęcią do podjęcia nauki nowego zawodu. Szybko odkryjesz jak łatwo wykorzystać posiadane zdolności oraz stałą pomoc i wsparcie firmy do uzyskania pełnej kontroli nad swoim życiem zawodowym.

Od czego rozpocząć?

Należy zacząć od zakupu Zestawu Dystrybutora ( International Bussines Pack) i podpisać licencję z firmą Herbalife.

Co zawiera Zestaw IBP?

Zestaw Dystrybutora IBP Herbalife

Wewnątrz Międzynarodowego Zestawu IBP (International Business Pack)otrzymujesz 4 sztandarowe suplementy ziołowe Herbalife.

 • Formuła 1 - Koktajl Odżywczy o smaku waniliowym.
 • Formuła 2 - Multiwitaminy.
 • Błonnik i Zioła.
 • Herbatka Thermojetics 50gr.

Otrzymujesz również:

 • Obszerne materiały informacyjne oraz filmy DVD na temat produktów oraz ich zastosowania, możliwości podjęcia biznesu w ramach firmy Herbalife.
 • Licencję Herbalife dającą prawo do zakupu z rabatem (lub odsprzedaży w momencie podjęcia decyzji o dystrybucji) wszystkich produktów firmy Herbalife w Polsce i ponad 80-ciu krajach świata. Przedmiotowa umowa obowiązuje przez 1 rok od jej podpisania i jest automatycznie przedłużona po dokonaniu opłaty manipulacyjnej.

Jak wygląda współpraca? Przeczytaj to koniecznie!

Po podjęciu decyzji o biznesie z Herbalife, podpisaniu umowy oraz wysłaniu jej do nas nowy dystrybutor zostaje otoczony szczególną opieką przez nas. Twój "Sponsor" czyli wyznaczony przez nas Dystrybutor Herbalife skontaktuje się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie Ciebie do pracy za pośrednictwem metody, która najbardziej odpowiada twoim predyspozycjom.

Moja Figura - Portal Dystrybutorów Herbalife

Do kwestii wyszkolenia nowego dystrybutora podchodzimy szczególnie uważnie, ponieważ zależy nam szczególnie na podtrzymaniu dobrego imienia i zbudowanej marki naszego teamu Dystrybutorów Herbalife "Moja Figura". Podkreślamy ten fakt, ponieważ bardzo istotne jest to za pośrednictwem kogo podpisujesz umowę z Herbalife. Jest to ważne, gdyż czasami spotykamy się z przypadkami tzw. szybko podpisanej umowy z osobą - dystrybutorem Herbalife, która nie posiada odpowiedniego doświadczenia oraz kompetencji do tego, aby pełnić rolę "Sponsora". Rola "Sponsora" jest często kluczową dla nowego Dystrybutora, gdyż za jego pośrednictwem poznajemy istotę oraz sens biznesu z Herbalife.

Ponieważ mamy doświadczone i wyspecjalizowane grupy dystrybutorskie działające za pośrednictwem różnych metod pracy możemy zaoferować metodę najbardziej odpowiednią dla Ciebie.

Możesz pracować bezpośrednio z klientami spotykając się z nimi. Możesz również prowadzić samodzielne biuro Herbalife w którym będzie można prowadzić pokazy oraz konsultacje i zapewnimy Ci odpowiedni staż w jednym z takich biur, aby poznać specyfikę pracy takiej placówki.
Osoby z predyspozycjami do pracy w internecie również mogą liczyć na ogromną pomoc z naszej strony. Portal Dystrybutorów Herbalife "Moja Figura" to czołowy serwis w Polsce w branży wellness posiadający ogromną rzeszę stałych użytkowników. Budowaliśmy niezależną markę przez wiele lat rozpoczynając w 2002 roku. Można śmiało powiedzieć, że "konsultant portalu Moja Figura" ma swoją wartość na rynku doradztwa w stosowaniu suplementów oraz dietetyki.
  

Każdy nasz nowy dystrybutor może posiadać w naszym portalu własną witrynę, niezależny sklep z płatnościami on-line oraz skrzynkę e-mail.

Mamy popularną już w Polsce i świetnie zorganizowaną InfoLinię

  
InfoLinia Herbalife
   
Możesz w końcu łączyć poszczególne metody pracy, gdyż specyfika każdej z nich jest taka, że nie wyklucza wzajemnego prowadzenia tego biznesu.
Będąc zarazem niezależnymi dystrybutorami Herbalife jako część ogólnoświatowego koncernu tej firmy mamy zapewniony dostęp do najlepszych szkoleń korporacyjnych organizowanych na poziomie regionalnym, krajowym oraz światowym.

 

Mówiąc w skrócie...

Jesteśmy grupą ludzi być może trochę zwariowanych, ale z pewnością nie wariatów. Każdy z nas chce w życiu osiągnąć wiele, lecz każdy z nas doskonale wie, że nic nie przychodzi w życiu za darmo i aby to osiągnąć trzeba pracować bardzo ciężko - i tak właśnie pracujemy!


Zamów Zestaw Dystrybutora Herbalife

Masz dodatkowe pytania na temat współpracy z Herbalife?  >> ZADZWOŃ

 

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl