Konsultacje

bok@zdrowediety.pl

+48 501 816 331

Zadzwoń
Konsultacje dietetyczne

Konsultacje dietetyczne są pierwszym i bardzo ważnym etapem na drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Wypełnij poniższy formularz i czekaj na kontakt telefoniczny. Po dokonaniu analizy danych zamieszczonych w formularzu przedstawimy Ci Twój indywidualny program kontroli wagi w oparciu o suplementy diety Herbalife. Poza tym wskażemy grupy produktów żywnościowych, które należy spożywać oraz te, których trzeba unikać. Następnie szczegółowo ułożymy plan stosowania suplementów i spożywania posiłków w zależności do Twojego codziennego harmonogramu zajęć i obowiązków.

Pamiętaj, że wszystko to, oraz pełną opiekę podczas całego okresu kontroli wagi masz zawsze bezpłatnie u swojego konsultanta Herbalife!

Konsultacje dietetyczne Herbalife

Informacje podstawowe:

Mój cel:

Interesuje mnie program:

Dodatkowe informacje:

Jak często (tygodniowo) jadasz:

Jeśli interesuje Cię zdrowa, efektywna dieta to odeślij do nas wypełnioną ankietę. Po przeanalizowaniu jej skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy program dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach związanych z przekazywaniem informacji na temat kuracji dietetycznych i poprawą zdrowia oraz umieszczenie ich w bazie danych firmy Wellness Styl i Centrum Wellness, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883). Przysługuje mi również prawo do wglądu, poprawy i kontroli swoich danych osobowych. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie do wglądu, poprawy i kontroli swoich danych osobowych.

Potrzebujesz naszej pomocy?

Ogólnopolska infolinia oraz szybkie zamówienia

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl