Herbatka rozpuszczalna Herbalife 100g - smak oryginalny.jpg
  • promocja

Herbatka Rozpuszczalna Herbalife 100g

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Dlaczego nie widzę ceny?

Zamówić możesz także przez telefon

Opis

Herbatka Rozpuszczalna Herbalife – stały poziom energii przez cały dzień. Herbatka Rozpuszczalna Herbalife to orzeźwiający, pyszny napój oparty na ekstrakcie z zielonej i czarnej herbaty, o minimalnej kaloryczności. Jedna porcja zawiera tylko 5 kalorii. Doskonale smakuje na ciepło i zimno.


zawartość: 100g

Jeżeli jesteś na diecie Herbalife, kontrolujesz wagę ciała, albo po prostu dbasz o zdrowie, możesz mieć pewność że wybór Rozpuszczalnej Herbatki Herbalife jest trany i produkt będzie Ci sprzyjał.

Ten zdrowy napój da Ci orzeźwienie, energię i radość z delektowania się pysznym, niepowtarzalnym smakiem, dostarczając przy tym minimalną ilość kalorii.

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Kluczowe korzyści

  • 1 porcja herbatki to tylko 6 kcal.
  • Duża zawartość kofeiny (85 mg/porcja) która doskonale wpływa na poprawę koncentracji.
  • Doskonały smak zarówno na ciepło jak i na zimno.
  • Zawarty w Herbatce Rozpuszczalnej Herbalife wodny ekstrakt zielonej herbaty posiada wszystkie jej dobroczynne składniki.
  • Napój dostępny w trzech pysznych smakach: oryginalnym, brzoskwiniowym i cytrynowym.
  • Połączenie wybornego smaku czarnej i zielonej herbaty z ekstraktem z hibiskusa i malwy oraz z ziarnami kardamonu, sprawia że napój nie tylko doskonale smakuje, ale również doskonale orzeźwia i odświeża umysł i cały organizm.

Sposób użycia

Wsyp do 250 ml cieplej lub zimnej wody około 1,7 g (1/2 łyżeczki) herbatki i energicznie zamieszaj.

Herbatka Rozpuszczalna Herbalife może być spożywana o dowolnej porze dnia w niemal nieograniczonych, ale rozsądnych ilościach – ze względu na zawartość kofeiny.

 

Zalecana dawka kofeiny to maksymalnie 500 mg/dzień. Na niektóre osoby jednak już niewielka ilość kofeiny działa silnie pobudzająco i wzbudza uczucie silnego niepokoju, dlatego każdy powinien indywidualnie dobierać jej dawkę dla siebie.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl