Odchudzanie z poprawą metabolizmu

Dostępność: na wyczerpaniu

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Dlaczego nie widzę ceny?

Zamówić możesz także przez telefon

Opis

Program dostosowany dla osób zainteresowanych spadkiem wagi z równoczesnymi problemami zwiazanymi z przemianą materii (metabolizm). Metabolizm to zbiór reakcji chemicznych, które występują w organizmach żywych do utrzymania życia. Procesy te pozwalają organizmom rosnąć i rozmnażać, utrzymać ich struktury, i odpowiedzieć na ich środowiska.
 
SKŁAD PROGRAMU


Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Koktajl Herbalife jest naukowo opracowanym koktajlem, dostarczającym wszystkie składniki odżywcze, które powinny się znajdować w dobrze zbilansowanym posiłku. Dostarcza on wysokiej jakości białko sojowe, zdrowe węglowodany, błonnik dietetyczny, witaminy, minerały, aminokwasy i inne składniki odżywcze, by dać komórkom Twojego organizmu wszystko, czego potrzebują.


Błonnik i zioła Herbalife

Nasza dieta zawiera coraz mniej błonnika naturalnego, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. W przypadku niedostatecznej ilości błonnika w diecie, powinniśmy rozważyć uzupełnianie tego składnika w formie suplementu diety. Błonnik ma zdolność wiązania płynów, dzięki czemu powiększa swoje wymiary i wypełnia żołądek zmniejszając tym samym nasz apetyt.


Herbatka Thermojetics 50g Herbalife

Thermojetisc to odżywcza herbatka ziołowa stanowiąca zdrowszą alternatywę tradycyjnej herbaty, kawy czy napojów bezalkoholowych. Oprócz bogatej w przeciwutleniacze zielonej herbaty Thermojetisc zawiera także zioła. Jednym z nich jest mający właściwości antyoksydacyjne, bogaty we flawonoidy wyciąg ze skórki cytryny.

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Kluczowe korzyści

  • Program wspomaga odchudzanie i tracenie centymetrów;
  • Pomoc w osiąganiu proporcjonalnych wymiarów;
  • Wsparcie dla lepszej pracy całego ustroju;
  • Niezastąpiona pomoc w pierwszej fazie odchudzania oraz wtedy, gdy nasza waga się zatrzymuje;
  • Uzupełnienie niedoborów witamin i błonnika pokarmowego;
  • Szybsze efekty odchudzania, co działa motywująco i zachęcająco do kolejnych kroków na drodze ku szczupłej sylwetce.

Co to oznacza dla Ciebie?

Metabolizm, a ściślej mówiąc jego tempo, to bardzo ważna kwestia jeśli chodzi o efektywne odchudzanie. Niestety nie zawsze jest ono na właściwym poziomie. Dlatego też Herbalife przygotowała specjalny program Odchudzanie z poprawą metabolizmu mający na celu pobudzenie metabolizmu do wzmożonej pracy. Dzięki temu łatwiej jest gubić zbędne kilogramy a przy okazji usprawnić funkcjonowanie całego swojego organizmu.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl