Odchudzanie wspomagane treningiem

Dostępność: na wyczerpaniu

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Dlaczego nie widzę ceny?

Zamówić możesz także przez telefon

Opis

Program dla osób, które do diety chcą włączyć aktywność sportową. Program ten dożywia organizm podwójną ilością witamin /koktajl+ multiwitamina, buduje beztłuszczową masę mięśniową, poprawia metabolizm, ogranicza wchłanianie tłuszczy, poprawia trawienie i dostarcza energii na cały dzień.

 

SKŁAD PROGRAMU 

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Produkt kontroli wagi, zastępujący posiłek, pomaga osiągnąć spadek wagi z długoterminowymi rezultatami. Stworzony w oparciu o zaawansowaną technologię żywienia. Ta specjalnie opracowana, unikalna mieszanka składników zapewnia łatwo wchłaniane, wysokiej jakości białka sojowe, węglowodany, witaminy, minerały i błonnik dietetyczny. Spożywając koktajl dostarczasz organizmowi pyszny, sycący i zrównoważony posiłek.


Thermojetics 50g Herbalife

Idealnie wspiera kontrolę wagi poprzez przyśpieszenie procesu kreacji ciepła w organizmie, które jest niezbędne przy spalaniu nadmiaru kalorii. Stosowanie herbatki w połączeniu z ćwiczeniami pomaga ograniczyć odkładanie tkanki tłuszczowej.


 

Odżywka Białkowa Herbalife

Zapewnia uczucie sytości na dłużej, stosowane po ćwiczeniach wspomaga proces regeneracji. Proteiny to podstawowy budulec organizmów wszystkich żyjących istot. Nasze ciało w 25% składa się z protein. One same zaś zbudowane są z małych bloków zwanych aminokwasami. Istnieje dziewięć podstawowych aminokwasów potrzebnych organizmowi do optymalnego funkcjonowania oraz kilka innych aminokwasów, które nie są niezbędne, lecz korzystne.


Formuła 2 - zestaw witamin i minerałów

Wsparcie dla każdej zdrowej diety. Witaminy i związki mineralne - pełnią ważne funkcje regulujące i wspomagające metabolizm, wzmacniają odporność. Ich niedobór często jest przyczyną problemów z regeneracją i zahamowania postępów. Nawet starannie dobrana żywność bogata w warzywa i owoce nie zaspokoi zapotrzebowania na te składniki, dlatego konieczne staje się stosowanie preparatów witaminowo-mineralnych, które spożywa się zawsze po posiłkach.

 

 

 

 

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Kluczowe korzyści

Program ten dożywia organizm podwójną ilością witamin /koktajl+ multiwitamina, buduje beztłuszczową masę mięśniową, poprawia metabolizm, ogranicza wchłanianie tłuszczy, poprawia trawienie i dostarcza energii na cały dzień.

 • Energia przez cały dzień, nawet po dłuższych ćwiczeniach;
 • Wsparcie dla osób, które do tej pory nie ćwiczyły w ogóle lub ćwiczyły ale niewiele;
 • Wzmocnienie efektów wykonywanych ćwiczeń;
 • Wsparcie dla układu pokarmowego i trawiennego;
 • Uzupełnienie niedoborów witamin;
 • Pobudzenie metabolizmu;
 • Szybkie efekty ćwiczeń w postaci widocznej utraty centymetrów;
 • Bez uczucia czy napadów głodu;
 • Łatwy w przygotowaniu;
 • Bezpieczne, naturalne składniki;
 • Spory wybór smaków - w przypadku koktajlu i herbatki, dzięki czemu odchudzanie będzie przyjemnością samą w sobie.

Co to oznacza dla Ciebie?

Aktywność fizyczna to połowa sukcesu na Twojej drodze do szczupłej sylwetki. Aby ją wdrożyć, trzeba dużo samozaparcia. Z kolei aby zobaczyć efekty, trzeba dużo wysiłku. Nie każdego na to stać. Dlatego też powstał program Odchudzanie wspomagane treningiem, dzięki któremu nie tylko nie zabraknie Ci motywacji, ale również dość szybko zobaczysz pierwsze efekty, które na pewno zmotywują Cię do dalszej pracy. Ponadto dostarczysz swojemu organizmowi najważniejszych witamin oraz uzupełnisz niedobory wielu istotnych składników odżywczych.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl