Odchudzanie bez uczucia głodu
  • promocja

Odchudzanie bez uczucia głodu

Dostępność: na wyczerpaniu

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Dlaczego nie widzę ceny?

Zamówić możesz także przez telefon

Opis

Program dostosowany dla osób zainteresowanych spadkiem wagi bez uczucia głodu, dostarcza zbilansowane, pełnowartościowe pożywienie w postaci koktajlu, buduje beztłuszczową masę mięśniową, ogranicza wchłanianie tłuszczy i poprawia trawienie.
 

SKŁAD PROGRAMU


 

Formuła 1 - koktajl odżywczy Herbalife

Koktajl Herbalife jest naukowo opracowanym koktajlem, dostarczającym wszystkie składniki odżywcze, które powinny się znajdować w dobrze zbilansowanym posiłku. Dostarcza on wysokiej jakości białko sojowe, zdrowe węglowodany, błonnik dietetyczny, witaminy, minerały, aminokwasy i inne składniki odżywcze, by dać komórkom Twojego organizmu wszystko, czego potrzebują dla zachowania optymalnego zdrowia.


 

Odżywka Białkowa Herbalife

Proteiny to podstawowy budulec organizmów wszystkich żyjących istot. Nasze ciało w 25% składa się z protein. One same zaś zbudowane są z małych bloków zwanych aminokwasami. Istnieje dziewięć podstawowych aminokwasów potrzebnych organizmowi do optymalnego funkcjonowania oraz kilka innych aminokwasów, które nie są niezbędne, lecz korzystne.


Błonnik i zioła Herbalife

Nasza dieta zawiera coraz mniej błonnika naturalnego, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. W przypadku niedostatecznej ilości błonnika w diecie, powinniśmy rozważyć uzupełnianie tego składnika w formie suplementu diety. Błonnik ma zdolność wiązania płynów, dzięki czemu powiększa swoje wymiary i wypełnia żołądek zmniejszając tym samym nasz apetyt.

 

 
do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Kluczowe korzyści

  • Efektywna i szybka, a przy tym bezpieczna utrata wagi;
  • Redukcja tkanki tłuszczowej;
  • Pomoc w budowaniu masy mięśniowej;
  • Idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie lubi się głodzić;
  • Doskonała pomoc dla osób, które po raz pierwszy rozpoczynają swoją przygodę z odchudzaniem;
  • Brak konieczności liczenia kalorii;
  • Uzupełnienie niedoborów wapnia i błonnika;
  • Szybkie efekty;
  • Wsparcie dla układu pokarmowego i żołądka.

Co to oznacza dla Ciebie?

Odchudzanie bez uczucia głodu to specyficzny program proponowany wszystkim, którzy obawiają się, że będą chodzili głodni i w końcu nie zapanują nad apetytem. Składniki zestawu zostały bowiem tak dobrane, by nie wystąpił u nas tak zwany efekt „wilczego apetytu“ czyli napadów głodu. Dodatkowo - jeśli zdecydujemy się na włączenie w trakcie jego trwania - aktywności fizycznej, możemy liczyć na szybsze i bardziej widoczne efekty.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl