O Herbalife

Siedziba główna Herbalife International - Los AngelesZałożona w 1980 roku Herbalife oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia. Od prawie 30 lat zmieniamy życie milionów ludzi na całym świecie. Nasze działania ukierunkowane są na najważniejsze dziedziny związane ze zdrowym stylem życia oraz wiedzą na temat prawidłowego odżywiania.

Głównie koncentrujemy nasze starania na następujących dziedzinach.

  • Skuteczna kontrola wagi.
  • Wsparcie aktywnego stylu życia.
  • Udoskonalone odżywianie.
  • Pielęgnacja skóry, ciała i włosów.

Produkty opracowane przez specjalistów z myślą o Tobie i Twoim sukcesie. Produkty Herbalife zostały stworzone przez naukowców, lekarzy i specjalistów ds. odżywiania tak, aby zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby.

Eksperci, którym możesz zaufać

Najwyższa jakość produktów i utrzymanie jej najwyższych standardów Herbalife zawdzięcza Radzie Naukowej i Laboratorium Odżywiania Komórkowego przy Uniwersytecie Kalifornijskim. na którego czele stoi dr David Heber, dyrektor i założyciel Centrum Odżywiania Molekularnego im. Marka Hughes. Heber jest jednym z najbardziej uznanych naukowców zajmujących się suplementacją ziołową, dietami i odżywianiem. Wielu znakomitych naukowców codziennie udoskonala produkty poprzez ich ciągłe testowanie i badania.

Wsparcie na którym możesz polegać

Zespół ponad 2,5 miliona Niezależnych Dystrybutorów sprzedających produkty już w ponad 80 krajach na całym świecie (roczna sprzedaż detaliczna to ponad 5 miliardów dolarów amerykańskich w 2011 roku) gwarantuje Ci pełne wsparcie i opiekę, abyś odniósł swój sukces. Kiedy już zdecydujesz się na taką zmianę będziemy dumni z tego, że możemy Ci służyć i pomagać na każdym kroku, wtedy kiedy będziesz tego potrzebował.

Dzięki wysokiej jakości produktom Herbalife i wsparciu specjalistów, także Ty możesz czuć się i wyglądać lepiej.

Nasza misja i wizja

Misją Herbalife jest zmieniać życie ludzi zapewniając im najwyższej jakości produkty odżywcze i do kontroli wagi oraz jak najlepsze możliwości biznesowe w sprzedaży bezpośredniej.

NASZA MISJA: Zmieniać życie ludzi dostarczając najlepsze możliwości w biznesie sprzedaży bezpośredniej oraz najlepsze na świecie produkty odżywcze i do kontroli wagi.

W jaki sposób Herbalife zmienia życie ludzi?

Codziennie od ponad 30 lat Herbalife odnosi sukcesy, w niezwykły sposób pomagając milionom ludzi takich jak Ty, udoskonalać swoje życie poprzez:

  • wysokiej jakości produkty stworzone w wyniku połączenia tego co najlepsze w naturze i nauce po to, aby ułatwić nam właściwe odżywianie,
  • możliwość odniesienia sukcesu finansowego - wspomaganie ludzi w osiąganiu zamierzonych celów, spełnianiu ambicji i uzyskiwaniu dochodów.

Herbalife notowana jest na największej giełdzie świata

W 2004 roku akcje firmy zostały wystawione na Wall Street - prestiżowej giełdzie nowojorskiej NewYork Stock Exchange w skrócie NYSE. Herbalife istnieje na giełdzie pod skrótem HLF, jej akcje w niebywałym tempie rosną z dekady na dekadę wprawiając w podziw inne firmy giełdy NYSE - to zasłaga nasza... dystrybutorów którzy sie rozwijają oraz jest to dowód że nasze produkty klienci kupują coraz częściej.

Założyciel Herbalife

Mark Hughes - założyciel HerbalifePonad 30 lat temu Mark Hughes założył w Los Angeles firmę Herbalife, która miała pomagać ludziom w odkryciu optymalnego poziomu zdrowia dzięki odpowiedniemu odżywianiu.
Dzięki licznym podróżom po świecie i współpracy z uznanymi naukowcami i lekarzami, udało mu się znaleźć prostą, skuteczną metodę odpowiedniego odżywiania organizmu, osiągnięcia idealnej wagi i jej utrzymania, co w konsekwencji prowadzi do poprawy samopoczucia, zmiany stylu życia i ogólnego wellness.

Gdy Mark Hughes był nastolatkiem, nie był w stanie pomóc swojej matce, która traciła zdrowie stosując jedną dietę po drugiej, z których żadna nie przynosiła rezultatów. Po wielu niezdrowych dietach zmarła tragicznie w wieku 36 lat.

Rezultatem tej tragedii było postanowienie Marka, który zdecydował się poświęcić swoje życie niesieniu pomocy innym w efektywnym i bezpiecznym odchudzaniu. W 1980 roku założył Herbalife i mądrze budował reputację firmy jako dostawcy najlepszych produktów kontroli wagi, odżywczych oraz do pielęgnacji skóry.

Od samego początku Herbalife stosowała w swoich produktach najwyższej jakości zioła i rośliny.

Zebraliśmy gremium uznanych naukowców i ekspertów ds. odżywiania, którzy jako Rada Naukowa Herbalife, w oparciu o najnowsze odkrycia nauki, liczne badania oraz starożytną wiedzę o ziołach i roślinach opracowali spektrum zdrowych programów oraz ukierunkowanych na klientów produktów, które posiadają najwyższą, gwarantowaną jakość. Połączyli oni naukę z naturą, udostępniając nam najnowocześniejsze, wspomagające utrzymanie dobrego zdrowia produkty, na każdym etapie życia.

Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, czy wzbogacić maksymalnie dietę w składniki odżywcze lub wyglądać wspaniale, dzięki najlepszym produktom do pielęgnacji skóry, Herbalife ma coś dla każdego.

Żyjesz w pośpiechu, nie jadasz regularnie, odczuwasz zmęczenie, stres, nie masz czasu na aktywność fizyczną i odpoczynek. Dla wygody jadasz 'fast-foody', często sięgasz po słodycze lub przekąski, stosujesz leki w celu uśmierzenia bólu, pokonania bezsenności i ogólnego złego samopoczucia.

Filozofia

Filozofia działania HerbalifeNasza filozofia zakorzeniona jest w koncepcji bazującej na jak najlepszym odżywianiu organizmu, dlatego gdy stosujesz nasze produkty Twój organizm łatwiej będzie w stanie odeprzeć negatywny wpływ czynników wewnętrznych i zewnętrznych.

Nazywamy to optymalnym żywieniem., które krok po kroku poprowadzi Cię do zdrowej, energicznej i witalnej osoby, którą zamierzasz być.

Mark Hughes, założyciel Herbalife pragnął mieć swój udział w pomocy potrzebującym dzieciom i w 1994 roku powołał fundację pomocy dzieciom - Herbalife Family Foundation (HFF).

Uznając konieczność rozszerzenia działalności charytatywnej na inne kraje świata, w 1999 roku stworzono siostrzaną organizację, Herbalife International Family Foundation (HIFF). Obie fundacje są jednostkami prawnie niezależnymi od Herbalife International of America, Inc., ale otrzymują różnorodne wsparcie od firmy, jej Niezależnych Dystrybutorów oraz pracowników na całym świecie, również finansowe.

Fundacje pomagają potrzebującym dzieciom w ponad dwudziestu trzech krajach świata. Wśród wielu wspieranych projektów są Wioski Dziecięce SOS w Indiach w Bangalore, program polegający na przekształceniu sierocińca w "wioskę dziecięcą" z ok. 15-20 wiejskimi domkami dla 200 dzieci. W Brazylii, przy współpracy z Instytutem Ayrtona Senny, HIFF sfinansowała program IPREDE, w ramach którego pomaga dzieciom niedożywionym.

Rada naukowa

Rada naukowa HerbalifeHerbalife powołała do życia własną Radę Naukową, która ma rozwijać firmę pod kątem nauki na temat odżywiania.

Członkowie Rady prowadzą gruntowne badania nad zastosowaniem odżywiania w celu poprawy i wzmocnienia zdrowia i możliwości kontroli wagi.

Ich doświadczenie i fachowa wiedza pozwala innowacyjnym produktom Herbalife stać na czele przemysłu Wellness.

Na czele Rady Naukowej stoją wybitni naukowcy, między nimi dr David Heber i dr Louis Ignarro.

Od wielu lat Herbalife utrzymuje pozycję lidera i nadaje kierunek postępowi w branży odżywczej dzięki przywiązywaniu ogromnej wagi do jakości i rozwoju oferowanych produktów, które oferowane są przez Radę Naukową Herbalife. Opublikował wiele artykułów o tematyce medyczno-naukowej. Otrzymał nagrodę od American Hart Association za odkrycia, które przyczyniły się do rozwoju kardiologii.

Louis Ignarro, w 1998 roku otrzymał nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. To właśnie oni stanowią siłę napędową w procesie tworzenia przełomowych produktów Herbalife.

Naukowe badania, między innymi Doktora Luisa J. Ignarro powodują, że możemy za udowodniony uznać fakt pozytywnego wpływu tlenku azotu na poprawne funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Tlenek azotu produkowany jest przez ludzkie ciało, poszerza arterie i żyły, co zapewnia odpowiednią cyrkulację krwi i dostarczanie właściwej ilości tlenu dla całego organizmu. Dodatkowo przeciwdziała on chorobom układu sercowo-naczyniowego oraz zapobiega powstawaniu zawału oraz udaru mózgu.

Szczególnie ważne staje się to z upływem wieku oraz w nocy, kiedy spada naturalna produkcja tlenku azotu przez nasze ciało. Spożywanie suplementu diety, który wspomaga produkcję tlenku azotu staje się zatem istotnym działaniem dla utrzymania zdrowego ciała, nawet w bardzo zaawansowanym wieku.

ZOBACZ: Relacja z wręczenia Nagrody Nobla dla L. Ignarro

Laureat nagrody Nobla w dziedzinie medycyny prezentuje praktyczne zastosowanie wyników swoich badań nad zbawiennym działaniem tlenku azotu w leczeniu chorób serca w swojej wybitnej pozycji literackiej "Nigdy więcej chorób serca".

Książka ta jest rezultatem ponad 30 lat badań doktora Ignarro i prezentuje jak w prosty sposób przeciwdziałać chorobom układu sercowo-naczyniowego, a nawet odwracać ich skutki - bez użycia recepty lekarskiej. Pierwsze wyniki badań doktora Ignarro znalazły praktyczne zastosowanie w opracowaniu znanego na całym świecie medykamentu o nazwie Viagra. Doktor Ignarro prezentuje w Nigdy więcej chorób serca jak tlenek azotu powoduje rozkurczanie i poszerzanie naczyń krwionośnych, zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi, które są przyczyną udarów i zawału serca, reguluje ciśnienie krwi oraz proces gromadzenia się płytek w naczyniach krwionośnych.

Doktor Ignarro przedstawia w Nigdy więcej chorób serca prosty program zapobiegania skutkom starzenia się układu sercowo-naczyniowego poprzez wzmożoną produkcję tlenku azotu przez nasz organizm, przez co układ naczyń krwionośnych nie ulega zanieczyszczeniom i zachowuje elastyczność. Program doktora Ignarro nie wymaga wprowadzania radykalnych zmian trybu życia. Obejmuje on dietę bogatą w składniki wspomagające produkcję tlenku azotu oraz stosowanie suplementów odżywczych, jak również umiarkowane ćwiczenia fizyczne.

Stosowanie się do wskazówek zawartych w Nigdy więcej chorób serca jest pierwszym krokiem do usunięcia ataków serca, udarów i chorób układu sercowo-naczyniowego z naszego życia raz na zawsze. Owocem badań dr Ignarro jest rewolucyjny produkt Herbalife o nazwie Niteworks.

dr David Heber jest Przewodniczącym Rady Badawczej Herbalife oraz dyrektorem i założycielem Centrum UCLA (Uniwersytet Kalifornijski) ds. Odżywiania Człowieka, siedziby Laboratorium Komórkowego i Molekularnego im. Marka Hughes. Dr Heber przewodniczy nowym inicjatywom w nauce o odżywianiu, które dadzą firmie Herbalife, a w konsekwencji Tobie, dostęp do przełomowych badań w dziedzinie suplementacji ziołowej, diet oraz odżywianiu.

dr Heber jest uznanym autorem, napisał liczne książki dotyczące problematyki zdrowotnej jak np. "Naturalne sposoby na zdrowe serce", "Postanowienie o diecie", "Kolorowa dieta" i ostatnie dzieło pod nazwą "L.A. Shape Diet".

Książka "Kolorowa Dieta" przedstawia plany żywieniowe dr Davida Hebera zwane "Jedz zgodnie ze swoimi genami" - rewolucyjne rozwiązania uwzględniające najnowsze osiągnięcia w dziedzinie odżywiania i genetyki - oraz jego unikalny system doboru żywności według 7 Kolorów Zdrowia, który dzieli owoce i warzywa według kolorów dobroczynnych związków chemicznych, jakie są w nich zawarte. Dr Heber pokazuje, jak poprawnie wybierać żywność, aby obniżyć ryzyko chorób serca, powszechnych form nowotworów, przedwczesnego starzenia, pogorszenia widzenia i funkcji umysłowych - a przy tym zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej.

Typową współczesną dietę cechuje brązowy i beżowy kolor mięs i produktów mącznych, często bez żadnych warzyw i owoców. Chociaż prawie wszystkie produkty spożywcze mają pewną wartość odżywczą, wiele z nich jest właściwie pozbawionych silnie działających, kolorowych związków chemicznych, które mogą chronić wasze geny, wzrok i serce oraz zredukować stany zapalne organizmu, pomagając zapobiegać powszechnym formom raka i innych chorób. Dr Heber pokazuje, jak czerpać korzyści z tęczy kolorów zawartych w bogatej w składniki odżywcze diecie, zgodnej z kodem genetycznym DNA. Jego prosty w użyciu Kod Kolorów umożliwia ci rozpoczęcie spożywania produktów, które odpowiadają twemu genetycznemu dziedzictwu.

Laboratorium Odżywiania Komórkowego i Molekularnego

Laboratorium Odżywiania Molekularnego Herbalife przy Uniwersytecie UCLA w Los Angeles w KaliforniiLaboratorium Odżywiania Komórkowego i Molekularnego im. Marka Hughes otwarte zostało przy Centrum Odżywiania Człowieka UCLA dzięki hojnej dotacji przekazanej przez Herbalife. Jego misją jest przeniesienie nauki o odżywianiu na nowy poziom zrozumienia przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Herbalife może realizować zobowiązania dotyczące dostarczania wiodących na rynku produktów wellness, dzięki prowadzonym przez firmę badaniom nad rozwojem nauki o odżywianiu. Herbalife współpracuje w tej dziedzinie z utworzoną Radą Naukową Herbalife oraz Laboratorium Odżywiania Komórkowego & Molekularnego im. Marka Hughes. Naukowcy z Rady Naukowej Herbalife nadzorują przełomowe badania dotyczące wykorzystania produktów odżywczych do poprawy zdrowia i kontroli wagi. Dzięki badaniom nad synergicznym łączeniem ziół stanowią siłę napędową rozwoju naszych produktów.

Ich dane kliniczne potwierdzają korzyści zdrowotne pewnych rodzajów ziół i przyczyniają się do ulepszenia formuł naszych produktów. Członkowie Rady zarządzają naszymi badaniami nad produktami, nadzorując ich rozwój oraz ekspansję, ale także zapewniając ich jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.

Rada Naukowa stanowi nieocenione źródło rozległej wiedzy o korzyściach płynących ze stosowania naszych produktów i programów na odchudzanie lub przytycie (dieta, nadwaga, niedowaga). Współpracuje także ściśle z innymi wiodącymi autorytetami w dziedzinie nauki żywienia, produkcji oraz marketingu.

Dodatkowo nasza nowopowstała Grupa Doradcza prowadzi szkolenia dla globalnej sieci Dystrybutorów Herbalife. Specjaliści na co dzień oferują swoją pomoc na temat odżywiania oraz wiedzy naukowej dotyczącej stosowania produktów Herbalife oraz związanych z tym korzyści. Będąc w stałym kontakcie z Dystrybutorami, zespół wykorzystuje liczne rozmowy do oceny zapotrzebowania i opracowania przyszłych szkoleń.

Jakość Herbalife

Naszym celem jest dostarczeni klientom wysokiej jakości produktów odżywczych oraz pielęgnacyjnych poprzez liczne badania we współpracy z lekarzami o wysokiej randze. Poprzez konsultacje z naukowcami próbujemy ustanowić pewne standardy według, których będą oceniane wszelkie produkty firm z branży odżywiania.

Produkty firmy Herbalife składają się z najwyższej jakości składników. A wszystko to, po to, aby zapewnić najlepszą jakość naszych produktów.

JAKOŚĆ SUPLEMENTÓW DIETY

Produkty Herbaife podlegają bardzo surowej kontroli, zaczynając od surowców, kończąc na gotowych produktach, które trafiają do Twoich rąk.

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom to, że wszystkie składniki potrzebne do wytworzenia gotowego produkty pochodzą od najlepszych dostawców na świecie. Cały proces produkcji odbywa się zgodnie ze wszystkimi standardami, a wszystkie składniki zostały załączone w części dotyczącej składników.

Nasza firma podlega również regulacjom ministerstwa zdrowi oraz instytutom zdrowia, co zapewnia bezpieczeństwo klienta.

Składy i etykiety produktów Herbalife

Wszystkie produkty Herbalife podlegają wszelkim prawom i regulacjom, jeśli chodzi o produkcje i oznaczanie. Dzięki temu klient czuje się bezpiecznie i wie, że posiada najlepszej jakości produkt.

Poniżej przedstawiamy procedury obowiązujące, podczas pierwszego pojawienia się naszego produktu na rynku, bądź chęci wprowadzenia nowego specyfiku na rynek.

Powoływane zostają zespoły lekarzy i naukowców, które prowadzą badania składników w celu wytworzenia bezpiecznego produktu, który nie będzie zawiera zabronionych składników.Skład produktu oraz każda etykieta podlega kontroli naszych ekspertów prawnych, a wszystko po to, aby była zgodna z krajowymi wymogami.Informacje o alergenach, informacje odżywcze i informacje jawne oraz ostrzeżenia są zawarte na wszystkich ulotkach tam gdzie jest to wymagane.

Polityka i Procedury Jakości

Aby zapewnić stu procentowe bezpieczeństwo naszych klientów wprowadzaliśmy kompleksową politykę jakości, które dotyczą wszystkich naszych producentów rozlokowanych na całym świecie. Wszystkie składniki są pozyskiwane od najlepszych na świecie dostawców, następnie są testowane, w celach bezpieczeństwa. Wprowadzenie polityki bezpieczeństwa ma na celu wpasowanie się w normy obowiązujące w danych krajach.

Testowanie produktów

Dzięki nowoczesnym laboratoriom jesteśmy w stanie przeprowadzić bardzo dokładne badania naszych produktów, aby zapewnić zgodność z obowiązującymi prawami na wszystkich rynkach zbytu. Takie testy odbywają się co najmniej raz w roku po to, aby były wiarygodne.

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl