Napój aloesowo-ziołowy Herbalife - oryginalny
  • promocja

Napój aloesowo-ziołowy Herbalife

Dostępność: duża ilość

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Dlaczego nie widzę ceny?

Zamówić możesz także przez telefon

Opis

Napój Aloesowy Herbalife to koncentrat aloesowo-ziołowy, zawierający znany z korzystnego, łągodzącego działania na organizm człowieka sok Aloe Vera – pozyskiwany ze środkowych liści aloesu pospolitego metodą zimnej destylacji - dzięki tej metodzie zachowuje swoje cenne właściwości. Koncentrat po dodaniu go do wody zamienia ją w zdrowy, orzeźwiający napój o smacznym, cytrusowym posmaku.


zawartość: 473 ml = 31 porcji

Wypijanie 2 litrów płynów w ciągu dnia, bywa trudnym zadaniem dla wielu osób. Dodanie do wody Soku Aloesowego Herbalife sprawia, że picie staje się przyjemnością, a że aloes od setek lat znany jest z dobroczynnego działania na organizm człowieka, picie napoju przynosi też korzyści.

Napój aloesowy ugasi Twoje pragnienie, uzupełni płyny w Twoim organizmie i pozwoli Ci rozkoszować się orzeźwiającym cytrynowym smakiem.

 

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Kluczowe korzyści

  • Bardzo duża zawartość soku Aloe Vera – aż 40%.
  • Zawartość w soku cytrusów nadających napojowi orzeźwiający smak.
  • Doskonały smak uzyskanego z koncentratu napoju pozwala bez problemu wypijać duże ilości wody, a tym samym ułatwia wypijanie zalecanej dawki płynów – 2 litry/dzień.
  • Tylko 22 kalorie w 15 ml koncentratu.
  • Produkt nie zawiera cukru.
  • Żadna dieta nie jest przeszkodą, aby każdego dnia rozkoszować się pysznym smakiem Soku Aloesowego Herbalife i równocześnie czerpać z niego korzyści dla zdrowia.

Sposób użycia

15-20 ml soku Aloesowego (3-4 nakrętki) wymieszać ze 125 ml wody.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl