Moc witamin dla zabieganych

Dostępność: na wyczerpaniu

Jeżeli interesuje Cię zakup tego produktu i jesteś naszym stałym Klientem ZALOGUJ SIĘ.

Nie jesteś naszym stałym Klientem i chcesz uzyskać informację o cenie oraz warunkach zakupu? Wyślij do nas ZGŁOSZENIE REJESTRACJI.

Dlaczego nie widzę ceny?

Zamówić możesz także przez telefon

Opis

Program - oświadczenie
 
SKŁAD PROGRAMU

Formuła 1 Herbalife - koktajl w saszetkach

Formuła 1 Herbalife - koktajl w saszetkach

Dla wszystkich osób pracujących nad stałą kontrolą wagi, bardzo ważny jest stały i regularny dostęp do zdrowych posiłków. Saszetki Formuła 1 są idealnym rozwiązaniem, nie pozwalają na żadne wymówki!

Multiwitaminy Herbalife

Multiwitaminy

Herbalife Multiwitaminy zawierają dokładnie wyważone składniki, które pomogą zapewnić organizmowi idealne wsparcie odżywcze w każdej sytuacji oraz stwarza podstawy utrzymania dobrego samopoczucia przez długi czas. Dostarczają niezbędne witaminy i minerały, które są szczególnie przydatne przy aktywnym, zabieganym stylu życia

 

Baton Formuła 1 Express Herbalife

Baton Formuła 1 Express Herbalife

Formuła 1 Express Zdrowy Posiłek, jest zawsze pod ręką, gdy jesteś w biegu. Ciesz się jego smakiem, popijając wodą, abyś już nigdy nie zapomniał o odżywczym posiłku. Chrupiący baton dostępny we wspaniałym czekoladowym lub jogurtowym smaku, jest kuszącym zastępstwem posiłku pozwalającym uniknąć zbędnych kalorii, kiedy jesteś w ruchu.

 

 

Konsultacje dietetyczne Herbalife
Jeżeli nie masz pewności jak stosować suplementy, skontaktuj się telefonicznie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Możesz również skorzystać z naszych konsultacji szczegółowych wypełniając formularz. Dokonamy analizy danych, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaproponujemy optymalny program kontroli wagi.

 

do góry

Wykonane przez Onisoft.pl

2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Zdrowediety.pl

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl